Skip links
Renate Healhcare

Saç Ekimi
Tedavisi Alın

Renate Healthcare ile
saç ekimi tedavisi alın!

Teklif Al

Hızlı teklif almak için formu doldurun.

  Teklif Al

  Hızlı teklif almak için formu doldurun.

   FUE Saç Ekimi

   DHI Saç Ekimi

   Sakal Ekimi

   Kaş Elimi

   Renate Healthcare

   Saç Ekimi

   Saç ekimi tedavisi, modern tıp teknolojisi ile geliştirilmiş güvenli bir işlemdir ve yüksek başarı oranlarına sahiptir. Saç ekimi işlemi sonrasında saçlarınızın doğal görünümüne kavuşacak ve daha dolgun bir saç yapısına sahip olacaksınız.

   Saç ekiminde doğal sonuçlar elde etmemiz sağlayan yeni jenerasyon saç ekimi yöntemi DHI saç ekimi, cerrahi tecrübe ve estetik nitelik gerektirir. Renate Healthcare, İstanbul'da DHI ve FUE saç ekimi tekniği ile saç ekim yapan klinikler arasında deneyimi ve seçkin klinik ortamı ile ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

   Neden Renate Healthcare

   Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

   FUE Saç Ekimi

   FUE’nin açılımı Foliküler Ünite Ekstraksiyonu şeklindedir. FUE tekniği, saç ekimi operasyonlarında kullanılan tüm tekniklerin de esasını oluşturur. Saç ekimi dediğimizde teknik olarak FUE saç ekiminden bahsetmiş oluruz. Yani saç köklerinin tek tek alınıp, saç kaybının oluştuğu bölgeye gene tek tek ekilmesini kast ediyoruzdur. Tüm saç ekimi tekniklerinde de saç kökleri aynı şekilde donör bölgeden tek tek alınır ve alıcı bölgeye gene tek tek ekilir. ​

   DHI Saç Ekimi

   Dhi Saç Ekimi , İmplanter kalem ile uygulanan doğrudan saç ekimi uygulamasıdır, Choi kalem tekniği ve traşsız saç ekimi gibi isimlerle de anılmaktadır.
   Esasen FUE tekniği üzerine kurulu olsa da DHI saç ekimi kısmen yeni bir saç ekimi tekniği olarak değerlendirilir. FUE’den en büyük farkı DHI tekniği ile saç ekimi operasyonunda saç kökleri ekilmeden önce, kanal açılması gerekmez. DHI saç ekimi tekniği ile yapılan saç ekimlerinde donör bölgeden alınan greftler, alıcı bölgeye doğrudan ekilir.

   Sakal Ekimi

   Sakal ekimi son yıllarda daha fazla talep görmeye başlayan bir uygulamadır. Bu işlem erkeklerin sakal ve bıyık bölgesini kapsayan alandaki seyrek kılların olduğu ya da hiç kılın olmadığı yerlere saçlı bölgeden alınan kıl köklerinin nakli ile gerçekleştirilir. ​

   Kaş Ekimi

   Yüz bölgesinde bir kişinin ifadesini belirleyen yerlerin başında kuşkusuz ki kaşlar gelir. Her ne kadar kaşların önemi her zaman tam olarak anlaşılamasa da kaşların şekli, gürlüğü, yüz hatlarıyla uyumu kişileri olduğundan daha genç gösterebileceği gibi daha gergin, daha yaşlı, daha üzgün hatta daha sinirli gösterebilir.​

   Türkiye'nin en iyisi

   26+

   ÜLKE

   En iyi tedavi için farklı bölgelerden hasta alıyoruz

   10.000+

   HASTALAR

   Her yıl binden fazla Hasta bizi ziyaret ediyor

   99%

   BAŞARI ORANI

   Mutlu hastalarımızı seviyoruz.

   100%

   MUTLU HASTA

   Hastalarımızı geri döndüklerinde bile takip ediyoruz.

   Before/After

   Mutlu Hastalarımız

   Form Doldurun

   Size Ulaşalım

   Tedaviniz Başlasın!

   Uzman
   Doktorlardan

   Renate Healthcare ile
   En iyi tedaviyi alın!

   Teklif Al

   Hızlı teklif almak için formu doldurun.

    Renate Healthcare

    Saç Ekimi Son Haberler

    Teklif Al