Skip links

Yağ Enjeksiyonu ​

Renate healthcare

Yağ Enjeksiyonu

Yüz gençleştirme, yüz ve vücut hatlarını belirgin hale getirme, dudak hacimlendirme, yara izi ve eski ameliyatlara bağlı kontur bozukluklarını düzeltme gibi birçok amaçla yağ enjeksiyonu tekniği kullanılır. Bu teknikte vakum yardımı ile karın ve kalça gibi yağ dokudan zengin bölgelerden sağlıklı yağ dokusu alınır. Elde edilen yağ dokusu bazı işlemlerden geçirilerek ihtiyaç duyulan bölgeye özel teknikler kullanılarak aktarılır.

Sentetik dolguların bir süre sonra tamamen ortadan kaybolmasının aksine yağ doku ile yapılan dolguların yaklaşık olarak yarısı hayat boyu kalıcıdır.

Yağ enjeksiyonu tekniği ile aktarılan sağlıklı yağ dokusu içerdiği kök hücreler sayesinde doku yenileyici etki de göstermektedir. Çeşitli yöntemlerle kök hücre içeriği artırılarak yağ dokunun kalıcılığı ve doku yenileyici özelliği de artırılabilmektedir.

Neden Renate Healthcare?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Healthcare'de şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

    Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?