Skip links

Jinekomasti

Renate healthcare

Jinekomasti

Erkekte meme büyümesi sık görülen bir estetik problemdir ve düzeltilmesi mümkündür. Bu sorun, liposuction tekniği kullanılarak fazla yağ dokusunun alınması sayesinde kolaylıkla giderilebilir. Eğer meme büyümesine cilt fazlalığı da eşlik ediyorsa liposuction tekniğine ek olarak fazla derinin aynı operasyonda cerrahi olarak çıkarılması gerekmektedir. Bu tekniklerin tamamı deneyimli doktorlarımız tarafından size en iyi görünümü sağlamak için rutin olarak uygulanmaktadır. Egzersiz ve diyete rağmen geçmeyen meme büyüklüğünüz varsa kıyafetlerinizi rahatça seçebilmek, daha rahat sosyalleşebilmek için siz de jinekomasti operasyonu için bizimle görüşebilirsiniz.

Neden Renate Healthcare?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Healthcare'de şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

    Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?