Skip links

Kaş Ekimi

Renate healthcare

Kaş Ekimi

Yüz bölgesinde bir kişinin ifadesini belirleyen yerlerin başında kuşkusuz ki kaşlar gelir. Her ne kadar kaşların önemi her zaman tam olarak anlaşılamasa da kaşların şekli, gürlüğü, yüz hatlarıyla uyumu kişileri olduğundan daha genç gösterebileceği gibi daha gergin, daha yaşlı, daha üzgün hatta daha sinirli gösterebilir. Bu nedenle başta gürlük durumu olmak üzere kaşların biçimi, dizaynı, yüz hatlarıyla sağladığı uyum ve noksan olmaması büyük önem taşır. Günümüzde saç ekimi sıkça bilinen uygulamalardan biridir. Dünyada ve ülkemizde yaygın olarak yapılan saç ekimi, her geçen gün gelişmekle birlikte beraberinde yüzün diğer alanlarına yapılacak ekimlerin de gelişmesini sağlamaktadır. Kuşkusuz ki bu gelişmelerden en fazla nasibini alan da kaş ekimidir. Kaş ekimi, lokal anestezi altında yapılabilen ve ortalama 3-4 saat süren bir işlemdir. Saç ekimine göre daha dar kapsamlı olmakla birlikte sonuç kalitesi bakımından oldukça yüksek hasta memnuniyeti sağlanan bir işlemdir. Kişinin gür, yüz hatlarıyla uyumlu ve biçimli kaşlara kavuşmasında etkin bir rol alan kaş ekimi işlemi, alanında uzman, yetkin bir ekiple yapıldığında doğallıktan ödün vermeden etkin sonuçlar almak mümkündür.

Neden Renate Healthcare?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Healthcare'de şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

    Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?