Skip links

Medical Tourism
in Turkey

En deneyimli doktorlarımız tarafından
tedavi edilirken İstanbul’u keşfedin.

İletişime geç!
+90 538 659 60 00

Teklif Al

Hızlı teklif almak için formu doldurun.

  Sağlık turizmi

  Sağlık turizmi, koruyucu, tedavi edici, rehabilite edici veya başka bir şekilde sağlığı geliştirmeyi amaçlayan hizmetleri almak için kişinin kendi ülkesinin dışına seyahat etmesidir. Öte yandan, medikal turizmin katı bir tıbbi tanımı vardır ve tedavi amaçlı uluslararası seyahatleri kapsar.

  Türkiye'nin en popüler destinasyon olmasının ana nedenlerinden biri, dört mevsimi olan güzel bir çevreye sahip olmasıdır. Ulaşım ve sağlık hizmetlerinin sunumu bu şekilde kesintiye uğramaz. Her bölgede, Avrupa düzeyinde yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Özellikle tıp alanında yüksek vasıflı ve kalifiye bir işgücüne sahiptir.

  Dünya Standartlarında Sağlık Hizmet Kalitesi

  Türkiye’de, tüm dünyada geçerli kalite standartlarında sağlık hizmeti sunan birçok sağlık merkezi bulunuyor. Gerek konusunda uzman hekimleri, gerekse sahip oldukları yüksek teknolojik tıbbi donanımları bakımından Türkiye’deki sağlık merkezleri, tüm tedavilerinizde yüksek hizmet kalitesini yaşayabileceğiniz niteliktedir.

  Akredite Edilmiş Sağlık Kurum ve Kuruluşları

  Joint Commission International (JCI) tarafından akreditasyonu tamamlanmış onlarca sağlık merkezi bulunuyor. Türkiye, birçoğu İstanbul’da bulunan akredite sağlık merkezleri ile dünyada ikinci sırada. Bu bakımdan İstanbul, akredite sağlık merkezlerinin hem adedi, hem de çeşitliliği açısından tercih edebileceğiniz şehirlerin başında geliyor.

  Fiyat Avantajı

  Türkiye’deki tedavi maliyetleri, Avrupa, İngiltere ve Kuzey Amerika’ya kıyasla %70 ile %80 arasında daha ucuzdur. Güvenle alabileceğiniz, dünya standartlarında sağlık hizmetlerine çok daha uygun fiyatlar ile ulaşabilmeniz, Türkiye’deki tedavi süresini çok daha keyifli bir seyahate dönüştürebilmeniz için ihtiyacınız olabilecek maliyet avantajını da beraberine getiriyor.

  Geniş Hizmet Yelpazesi

  Türkiye’de yalnızca belli başlı alanlarda değil, çok çeşitli alanlarda tıbbi tedavi hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sağlık alanında her branşta sağlık hizmeti alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin önde gelen estetik merkezlerinde plastik cerrahi, saç ekimi ve diş tedavi ve uygulamalarından da yararlanabilirsiniz.

  Renate Healthcare

  Tedavilerimiz

  Aşağıda sizin için sunduğumuz tedavilerimiz ile tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, tedavi sürecini öğrenebilirsiniz.

  Neden Renate Heathcare?

  Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

  Form Doldurun

  Size Ulaşalım

  Tedaviniz Başlasın!

  Neden Türkiye?

  Türkiye sağlık sektöründe sahip olduğu uygun koşullar güvenilir hizmetlerileriyle sizleri bekliyor. Artan sağlık maliyetlerin yanı sıra tecrübeli ve başarılı doktorlardan etkili sağlık hizmetleri almak isteyen insanlar, yaşadıkları ülkedekinden çok daha uygun maliyetleri ve birçok kolaylığı bir arada sunabilmesi sebebiyle, sağlık hizmetlerinde Türkiye’yi tercih ediyor.

  Danışmanlık
  Alın

  Bizimle paylaştığınız bilgiler doğrultusunda Danışman Doktorlarımız ile görüşür ve Renate Healthcare ile alacağınız tedavilerin detayını netleştirirsiniz.

  1

  Seyahatinizi
  Planlayın

  Uçak seyahatinizden konaklayacağınız otele ve Türkiye’de kaldığınız süre boyunca yapacağınız gezilere kadar seyahatinizin tüm detaylarını planlarsınız.

  2

  Türkiye’ye
  Gelin

  Tüm planlamanız hazır olduğunda Türkiye’ye gelir ve eşsiz bir sağlık seyahatinin keyfini çıkarmaya başlarsınız.

  3

  Tedavi
  Alın

  Planlamanız doğrultusunda tedavi uygulamalarınız, konusunda uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir.

  4

  Keyfini
  Sürün

  Tedaviniz haricinizdeki zamanlarda, Türkiye’de gezip görmeniz ve kaçırmamanız gereken yerleri ziyaret eder ve boş zamanınız keyifli aktiviteler ile geçirirsiniz.

  5

  Mutlu
  Dönün

  Renate Clinic'in size özel planladığı tedavinizi alıp, seyahatinizin keyfini çıkardıktan sonra, evinize sağlıklı ve mutlu şekilde dönersiniz.

  6

  Transfer ve Konaklama

  Renate Healthcare 'da her şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde!

  Türkiye'nin en iyisi

  26+

  ÜLKE

  En iyi tedavi için farklı bölgelerden hasta alıyoruz

  10.000+

  HASTALAR

  Her yıl binden fazla Hasta bizi ziyaret ediyor

  99%

  BAŞARI ORANI

  Mutlu hastalarımızı seviyoruz.

  100%

  MUTLU HASTA

  Hastalarımızı geri döndüklerinde bile takip ediyoruz.

  Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
  Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
  Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

  Before/After

  Uzman
  Doktorlardan

  Renate Healthcare ile
  En iyi tedaviyi alın!

  Teklif Al

  Hızlı teklif almak için formu doldurun.