Skip links

Çene Estetiği

Renate healthcare

Çene Estetiği (Mentoplasti)

Yüzünüzün tamamı ile uyumlu ve ideal bir çene hattına kavuşmak istiyorsanız siz de çene estetiği yaptırabilirsiniz. Küçük ve geride olan bir çene hattına sahipseniz, implantlar yardımıyla ya da çene kemiğine yapılacak müdahaleler ile çene hattınız daha belirgin hale getirilebilir. Yüzünüze göre fazla belirgin bir çene hattınız varsa, törpüleme ve çene kemiğini geri alma gibi yöntemlerle çene hattınız yüzünüzle daha dengeli hale getirilebilir. Bu uygulamaların yanı sıra, bu kadar detaylı işlemleri gerektirmeyecek şikayetleriniz için hastane dışında çeşitli dolgu malzemeleri ile uygulanabilen, ameliyatsız çene estetiği uygulamalarından da yararlanabilirsiniz.

Neden Renate Healthcare?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Healthcare'de şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

    Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?