Skip links

Alın Germe/Kaş Kaldırma

Renate healthcare

Alın Germe/Kaş Kaldırma

Yaşla birlikte kaşlarda ve alın derisinde ortaya çıkan aşağı yönde yer değiştirme saçlı deriden yapılan açık cerrahi ya da kameralar kullanılarak yapılan endoskopik (kapalı cerrahi) yöntemle düzeltilebilir. Bu tekniklerde alın derisi ve kaşlar serbestlenerek yukarı çekilir ve askı teknikleri ile daha yukarı seviyeye sabitlenir. Böylece üst yüzde daha genç ve ferah bir görünüm elde edilir.

Endoskopik (kapalı) kaş kaldırma işlemi genç hastalarda daha etkileyici bir görünüme kavuşmak için sadece kaşların dış kısımlarını kaldırmak için de kullanılabilir. “Fox Eye” “Cat Eye” gibi terimlerle anlatılan etkileyici görünümü sağlayan bu teknik günümüzdeki en popüler uygulamalardan biridir.

Neden Renate Healthcare?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Healthcare'de şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

    Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?