Skip links

Meme Büyütme

Renate healthcare

Meme Büyütme

Ergenlik sonrasında istediğiniz meme boyutuna sahip değilseniz, doğum ve kilo kaybına bağlı memelerde hacim kaybı sorununuz varsa, memeleriniz asimetrikse silikon meme implantı veya yağ enjeksiyon teknikleri ile meme büyütme ameliyatını yaptırabilir ve daha dolgun, daha dik bir meme görünümüne sahip olabilirsiniz.

Hacim artışına ihtiyacınızın az olduğunu düşünüyorsanız ve slikon implant kullanılmasını istemiyorsanız yağ enjeksiyonu tekniğini güvenle tercih edebilirsiniz. Daha fazla hacim artışına ihtiyacınız olan durumlarda ise sizin istekleriniz ve muayene sonuçlarınıza göre en uygun boyut, şekil ve türde silikon implant bu alanda uzman doktorlarımız tarafından belirlenir. Meme büyütme ameliyatlarının süresi ortalama olarak 1,5-2 saattir. Ameliyat sonrasında bir gecelik hastane yatışının ardından taburcu olabilirsiniz.

Neden Renate Healthcare?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Healthcare'de şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

    Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?