Skip links

Popo Kaldırma/Brasillian Butt Lifft (BBL)​

Renate healthcare

Popo Kaldırma/Brasillian Butt Lifft (BBL)

Yağ enjeksiyonu, slikon implant, flep ile büyütme, sentetik dolgu enjeksiyonu gibi birçok farklı teknik ile popo dikleştirme işlemi yapılabilir. Doktorlarımız tarafından en sık tercih edilen ve BBL olarak bilinen yağ enjeksiyonu tekniğinde karın ve bel bölgesinden alınan yüksek miktardaki yağ dokusu popoya enjekte edilir. Bu yöntem ile daha ince bel ve daha belirgin kalça kıvrımları yanında düz bir karın elde edilerek kadınsı hatların belirginleşmesi sağlanır. BBL en çok tercih edilen estetik operasyonlar arasında ön sıralarda yer almaktadır. Bu işlemde dikiş izleri olmaz.

Neden Renate Healthcare?

Uzman kadromuz ile tüm tedavi süreci boyunca karşılaşabileceğiniz riskler, olası komplikasyonlar ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılacak tedavileriniz hakkında 7 gün 24 saat bize ulaşılabiliyor ve istediğiniz her an size yardımcı oluyoruz.

Transfer ve Konaklama ​

Renate Healthcare'de şeyi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarladık ve planladık. Tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edeceğiz. VIP transfer aracımız ve anlaşmalı otellerimiz hizmetinizde! ​

Tedavi süreciniz boyunca yanınızda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecek özel bir danışmanınız olacak. Ameliyat öncesi görüşme, hastaneye yatış süreci, ameliyat öncesi tahliller vs. gibi bütün adımlarda yanınızda özel danışmanınız olacak ve size her şey açıklanarak ilerlenecektir.
Geldiğinizde sizi ayarladığımız özel bir araç ile havalimanından aldırıyoruz ve gideceğiniz yere bıraktırıyoruz. Hiç bir problem yaşamadan kurumumuza veya hotelinize getiriliyorsunuz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz an ile ülkenize geri döneceğiniz güne kadar size yardımcı olacak personelimiz olacaktır. Dil konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kurumumuzun İngilizce bilen sağlık personeli var. Ancak talep üzerine Arapça, Almanca, İspanyolca gibi diğer dillerde de yardım sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

    Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?